Y ü k l e n i y o r . . .
Konsomatris İş İlanları
28 Eylül 2023

Konsomatris İş İlanları

Kons Konsomatris ne demektir?Kons, konsomatris kelimesinin kısaltması olup gece hayatının vazgeçilmezi olan eğlence mekanlarında müşterilerle oturan güler yüzleri ile sohbet eden, alkollü alkolsüz içki içerek çalıştığı mekâna para kazandıran bayanlardır. Kons Nasıl Olunur Nereler de Çalışır?Yüksek gelir elde etmek isteyen ve lüks bir hayat yaşamak isteyen her bayan kons kadını olabilir. Yüksek maaşlar ile neler yapılabilir bir düşünsenize? İşte size bu imkanları sağlayacak iş sektörü kons bayanı olmaktır. Peki kons nasıl olunur?İyi bir menajerlik şirketi bulup elit mekanlarda çalışmaya başlamak ilk adım olacaktır. 18 yaşını doldurmuş olmanız ve fiziğinizin güzel olması yeterlidir. Gece mekanlarında çalışacağınızı unutmayın ve çalıştığınız işletmeye para kazandırarak sizde yüksek gelir elde edeceksiniz. Bu sebeplerden dolayı gelen müşterileri eğlendirip kendinizi sergileyecek ve karşınızdaki kişilere içki içmesini sağlayacaksınız. Mekâna gelen müşterilerin önünde seksi olun, eğlenin eğlendirin. Neden kons olmak istediğinizi unutmayın.Kons bayanlar; gece hayatının en büyük parçası olan eğlence mekânlarında müşteri ile yakından ilgilenir ve keyifli vakit geçirmesini sağlar. İyi bir kons kadını gelen müşteriyi iyi tanıyıp, anlayıp analiz etmeli ve bekletişini üst düzeyde karşılamalıdır. Kons bayanlar gazino, pavyon, gece kulüplerinde ve çeşitli elit eğlence mekanlarında çalışmaktadırlar.

Son Eklenen İlanlar

Son ilanlar

YALOVA Gazino İş İlanları
28 Eylül 2023

YALOVA Gazino İş İlanları

Gazino iş ilanları; Menajerlik ajansımız Türkiye´nin birçok bölgesindeki iş yeri sahipleriyle bağlantısı sayesinde güvenilir bir şekilde hizmet ..

Daha Fazla
Varto Dansçı İş İlanları
28 Eylül 2023

Varto Dansçı İş İlanları

En az 18 yaşını doldurmuş kendine ve fiziğine güvenen, diksiyonu düzgün, güler yüzlü Türkiye geneli bayanlar yüksek yevmiye ile işe alınacaktır.Kons b..

Daha Fazla
telefon numaramız Telefon
telefon numaramız WhatsApp